ALFRED WAHLBERG

Olja på duk, signerad Beaulieu -77.

Grönskande trädgård. Bildmått 42 x 62 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ställvis krackelerad. Smärre färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - Q2

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10356696 bukobject
    • 10356696 thumb
    • 10356697 thumb
    • 10356698 thumb
    • 10356699 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 40 000 SEK

    15 100
    1 584 EUR
    1 710 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (13 bud)
    918 mar 22:5715100SEK
    918 mar 18:2810100SEK
    918 mar 18:279100SEK