ALFRED WAHLBERG
Olja på duk, signerad Beaulieu -77.

Grönskande trädgård. Bildmått 42 x 62 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ställvis krackelerad. Smärre färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - E2

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10356696 bukobject
    • 10356696 thumb
    • 10356697 thumb
    • 10356698 thumb
    • 10356699 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 5 timmar

    Utropspris: 40 000 SEK

    19 000

    2 006 EUR
    2 137 USD

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 19 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    323 feb 15:2119000SEK
    219 feb 10:0111000SEK
    119 feb 00:0210000SEK