BORDSLAMPOR
Ett par, ostindisk stil, 2000-tal.

Porslin. Polykrom dekor av blommor och fjärilar. Skärm i veckad, ljus textil. Höjd ca 63 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar. Ej funktionstestad.

Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10334326 bukobject
    • 10334326 thumb
    • 10334327 thumb
    • 10334328 thumb
    • 10334331 thumb
    • 10334329 thumb
    • 10334330 thumb
    • 10334332 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 200

    126 EUR
    134 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (15 bud)
    412 jan 12:421200SEK
    3A12 jan 12:421150SEK
    3A12 jan 12:411100SEK