VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt

Förgylld och bronserad. Pendel medföljer. Bredd 33, djup 13, höjd 62,5 cm.

Ställvis med skador och slitage på fodralet. Pendelglas saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK