BIBEL
2 volymer, "Biblia Sacra Vulgatae Editionis Sixti V. & Clementis VIII", Madrid, 1778.

Folio. Skinnband. Illustrerade.
"Biblia Sacra Vulgatae Editionis Sixti V. & Clementis VIII. Pont. Max. auctoritate recognita, cum Annotationibus I. B. du-Hamel, et Vitreani Exemplaris Notis Chronologicis atque Historicis: Digesta, recensita, emendata studio atque operâ. Praepositi & Sacerdotum Congregationis Oratorii Salvatoris". "Apud Ioachimum Ibarra, S.C.M. Typographum. Sumptibus Societatis, Superiorum permissu".

Konditionsrapport

Ej genomgången. Band med slitage och mindre skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - S4
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10320500 bukobject
    • 10320500 thumb
    • 10320501 thumb
    • 10320503 thumb
    • 10320502 thumb
    • 10320504 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 100

    115 EUR
    123 USD

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    314 jan 10:021100SEK
    1 7 jan 11:08689SEK
    2 5 jan 15:24500SEK