SVEN MARKELIUS
Taklampa, 1900-talets mitt.

Lackerad metall. Rund form. Ställbar fäste. Diameter 80, höjd 100 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Senare målning. Repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10326161 bukobject
    • 10326161 thumb
    • 10326162 thumb
    • 10326160 thumb
    • 10326163 thumb
    • 10326164 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    350

    36 EUR
    39 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    2 2 feb 18:50350SEK
    125 jan 20:13300SEK