SVEN MARKELIUS
Taklampa, 1900-talets mitt.

Lackerad metall. Rund form. Ställbar fäste. Diameter 80, höjd 100 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Senare målning. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10326161 bukobject
    • 10326161 thumb
    • 10326162 thumb
    • 10326160 thumb
    • 10326163 thumb
    • 10326164 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    6 dagar 2 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    300

    31 EUR
    33 USD

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    117 jan 07:51300SEK