Fanerad med rot. Underdel med dörrpar, bakomvarande hyllplan, utdragslådor ovan. Höj-och sänkbar hylla. Längd ca 127, djup ca 61, höjd ca 160 cm. Nyckel finns.
Bruks- och åldersbetingat slitage. Fanerskador. Förstärkningar. Delvis renoverad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.