Märklin

(Tyskland, Född 1859)
Märklin
(Tyskland, Född 1859)

MÄRKLIN, lok, räls, vagnar, växlar, Tyskland

1 stycken 3021 Diesellok Br V 200060 DB,
1 stycken E6302 ellok,
2 stycken TM 800 ånglok,
1 stycken 89066 ånglok,
1 stycken 89028 ånglok,
Ca 30 olika vagnar
Räls, växlar.

Slitage. Ej fullständigt genomgångna. Ej funktionstestade. Lackskador.

Utropspris
3 000 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89