MÄRKLIN
Lok, räls, vagnar, växlar, Tyskland.

1 stycken 3021 Diesellok Br V 200060 DB,
1 stycken E6302 ellok,
2 stycken TM 800 ånglok,
1 stycken 89066 ånglok,
1 stycken 89028 ånglok,
Ca 30 olika vagnar
Räls, växlar.

Konditionsrapport

Slitage. Ej fullständigt genomgångna. Ej funktionstestade. Lackskador.

Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist äldre konst (vikarie)

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10332524 bukobject
    • 10332524 thumb
    • 10332523 thumb
    • 10332525 thumb
    • 10332522 thumb
    • 10332526 thumb
    • 10333378 thumb
    • 10333379 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    5 200

    546 EUR
    582 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (28 bud)
    612 jan 22:145200SEK
    5A12 jan 22:145000SEK
    612 jan 22:144900SEK
    Bevakning på 1 500 SEK uppnåddes