BOKHYLLA
1900-talets andra hälft.

Överdel med hyllplan. Underdel med pardörr. Längd 120 cm. Djup 48 cm. Höjd 155 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Fanerskador. Upptaget hål på bakstycket.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10325259 bukobject
    • 10325259 thumb
    • 10325260 thumb
    • 10325261 thumb
    • 10325264 thumb
    • 10325266 thumb
    • 10325269 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 650

    173 EUR
    184 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    3A12 jan 09:391650SEK
    112 jan 09:391550SEK
    312 jan 09:111200SEK