VITRINSKÅP
1900-talets första hälft.

Utvändigt svartmålad. Dörr med glasvitrin. Längd 112 cm, djup 33 cm, höjd ca 145,5 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Senare beslag. Senare målning. Färgbortfall.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Carlsson

Lina Carlsson

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10325304 bukobject
    • 10325304 thumb
    • 10325305 thumb
    • 10325306 thumb
    • 10325307 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    6 800

    715 EUR
    761 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (34 bud)
    410 jan 21:186800SEK
    3A10 jan 21:166600SEK
    410 jan 21:166400SEK