BORDSLAMPOR
Ett par av glas, 1900-talets andra hälft.

Abstrakt dekor i relief. Höjd inklusive sockel ca 38 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Märken. Tillverkningsdefekter.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10333775 bukobject
    • 10333775 thumb
    • 10333777 thumb
    • 10333778 thumb
    • 10333776 thumb
    • 10333779 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300

    31 EUR
    33 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    117 jan 22:04300SEK