BORDSLAMPOR

Ett par av glas, 1900-talets andra hälft.

Abstrakt dekor i relief. Höjd inklusive sockel ca 38 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Märken. Tillverkningsdefekter.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10333775 bukobject
    • 10333775 thumb
    • 10333777 thumb
    • 10333778 thumb
    • 10333776 thumb
    • 10333779 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    31 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    117 jan 22:04300SEK