LEKSAKER, 22 delar, bland annat Kellerman och Elastolin, främst Tyskland, 1940/50-tal.

Bestående av bland annat slagskepp Kellerman K-351 märkt Made in Western Germany, 15 stycken soldater Elastolin samt 2 stycken franska soldater i plåt. Höjd 6-10 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Bucklor. Skador. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK