LEKSAKER, 22 delar, bland annat Kellerman och Elastolin, främst Tyskland, 1940/50-tal.
Bestående av bland annat slagskepp Kellerman K-351 märkt Made in Western Germany, 15 stycken soldater Elastolin samt 2 stycken franska soldater i plåt. Höjd 6-10 cm.
Slitage. Ej funktionstestad. Bucklor. Skador. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.