AFFISCHER / UTSTÄLLNINGSPOSTERS, 8 stycken, 1960s -

Bladstr. Ca 50x30 - 70x50 cm. Oramade.
1. Braque, Louisiana, 1969
2. Bombay, Free School, Filmfest
3. Lars Kleen
4. Den rike mannens bord
5. Film på Moderna, -71
6. Paul Thek, 1971 - 72 "Pyramid"
7. Tolouse Lautrec, Japonais
8 Skeppet Vasa.

Slitage. Nålhål.

Proveniens

Björn Springfeldt Family Collection.

Utropspris
2 000 SEK