BYRÅ
1800-talets mitt.

Målad. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 106, djup 45, höjd 88 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Senare beslag. Torrsprickor. Två lås saknas. Nycklar saknas.

Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10332218 bukobject
    • 10332218 thumb
    • 10332219 thumb
    • 10332220 thumb
    • 10332221 thumb
    • 10332223 thumb
    • 10332222 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 300

    347 EUR
    369 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (9 bud)
    211 jan 20:263300SEK
    4A11 jan 20:263100SEK
    211 jan 20:263000SEK
    Bevakning på 2 500 SEK uppnåddes