FRUKTKNIVAR, 10 st, silver, Stockholm, 1807 och GAFFLAR, 9 delar, silver, olika mästare. Vikt 600 g.

Längd 15,5-20 cm. Gravyr av grevliga ätten Horn af Åminnes vapensköld.

Slitage. Smärre bucklor. Gravyr.

Utropspris
4 000 SEK