HÅRTORK från frisersalong, "Helene Curtis. Magic Aire", 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad och kromad metall, rosa plast. Höjd 127 cm.

Bruksslitage, smärre repor och fläckar. Funktion ej kontrollerad.

Utropspris
1 500 SEK