SERVISDELAR, 14 st, "Pyro Grön", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

"Grön Pyro", form modell nr 143, brödfat modell nr 170, kastrull modell nr 77, pajformer modell nr 19, nr 25, nr 21, nr 28, omelettfat modell nr 32, gratineringsfat modell nr 46, citronpress modell nr 163, tallrik modell nr 153, stekfat modell nr 18, omelettfat modell nr 37, tékanna modell nr 133.

Nagg, slitage, krackeleringar, missfärgningar. Citruspress med lagningar. Tékanna med felaktigt lock.

Utropspris
1 500 SEK