LJUSSTAKE

Brons, troligen England, 1600-tal.

Rund fot. Höjd 19 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat bruksslitage. Några bristningar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10334709 bukobject
    • 10334709 thumb
    • 10334708 thumb
    • 10334710 thumb
    • 10334712 thumb
    • 10334711 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    314 EUR
    339 USD

    Budhistorik (22 bud)
    223 jan 17:423000SEK
    823 jan 14:452800SEK
    2A23 jan 14:442600SEK