LJUSSTAKE
Brons, troligen England, 1600-tal.

Rund fot. Höjd 19 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat bruksslitage. Några bristningar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V31
Följerätt
Nej

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10334709 bukobject
    • 10334709 thumb
    • 10334708 thumb
    • 10334710 thumb
    • 10334712 thumb
    • 10334711 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 6 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    1 600

    168 EUR
    179 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (12 bud)
    2A17 jan 22:381600SEK
    717 jan 22:381500SEK
    2A12 jan 17:141150SEK