LJUSSTAKE
Brons, troligen England, 1600-tal.

Rund fot. Höjd 19 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat bruksslitage. Några bristningar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10334709 bukobject
    • 10334709 thumb
    • 10334708 thumb
    • 10334710 thumb
    • 10334712 thumb
    • 10334711 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 000

    316 EUR
    337 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (22 bud)
    223 jan 17:423000SEK
    823 jan 14:452800SEK
    2A23 jan 14:442600SEK