GOLVLAMPA
1900-talets mitt.

Skärmarna i tvinnad nylon med svarta detaljer. Tredelad metallfot. Höjd 135-145-155 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V8
Följerätt
Nej

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10330620 bukobject
    • 10330620 thumb
    • 10330617 thumb
    • 10330619 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    150

    EUR
    1 425 SEK
    159 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    212 jan 09:50150EUR
    3A12 jan 09:49140EUR
    212 jan 09:49140EUR