FIGURINER, 3 st, porslin och fajans, Ginori, Italien, omkring sekelskiftet 1900.

Föreställanders mytologiska figurer. Höjd 20- 47 cm.

Flertalet nagg. Sedvanligt ytslitage. Lagningar. Mindre skador.

Utropspris
3 000 SEK