SNAPPLÅSPISTOL
Orientalisk, 1800-tal.

Rik dekor i relief. Längd ca 48 cm.

Konditionsrapport

Bruks-åldersbetingat slitage. Mindre skador. Renoverad. Kompletterad. Bucklor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10334320 bukobject
    • 10334320 thumb
    • 10334321 thumb
    • 10334322 thumb
    • 10334323 thumb
    • 10334324 thumb
    • 10334325 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 632

    383 EUR
    408 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (17 bud)
    313 jan 19:553632SEK
    6A13 jan 19:543432SEK
    313 jan 19:543400SEK
    Bevakning på 1 500 SEK uppnåddes