ANDERS PETERSEN, fotografi, signerad och daterad á tergo, Venedig 1983.
Man och kvinna skymtande mellan gardiner. Ca 30x23 cm.
Ej inramad. Veck. Repor. Ej plant blad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK