ARKIVSKÅP

Rosengrens, Göteborg, 1900-talets tredje kvartal.

Lackerad plåt. Tolv lådor. Brickmärkt. Bredd 106, djup 74, höjd 85 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Repor. Nycklar saknas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10332200 bukobject
    • 10332200 thumb
    • 10332201 thumb
    • 10332202 thumb
    • 10332203 thumb
    • 10332204 thumb
    • 10332205 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    167 EUR
    181 USD

    Budhistorik (4 bud)
    111 jan 22:281600SEK
    3 6 jan 12:351500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    2 3 jan 07:54500SEK