ARKIVSKÅP
Rosengrens, Göteborg, 1900-talets tredje kvartal.

Lackerad plåt. Tolv lådor. Brickmärkt. Bredd 106, djup 74, höjd 85 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Repor. Nycklar saknas.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H5
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10332200 bukobject
    • 10332200 thumb
    • 10332201 thumb
    • 10332202 thumb
    • 10332203 thumb
    • 10332204 thumb
    • 10332205 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 600

    168 EUR
    179 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    111 jan 22:281600SEK
    3 6 jan 12:351500SEK
    Bevakning på 1 500 SEK uppnåddes
    2 3 jan 07:54500SEK