ARKIVSKÅP, Rosengrens, Göteborg, 1900-talets tredje kvartal.

Lackerad plåt. Tolv lådor. Brickmärkt. Bredd 106, djup 74, höjd 85 cm.

Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Repor. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK