VAS
Silver, C.G Hallberg, Stockholm, 1954, vikt 700 gram.

Konisk form på rundad godronnerad fot. Delvis förgylld. Höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svensson

Göteborg

Emma Svensson

+46-767 781044
emma.svensson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10332420 bukobject
    • 10332420 thumb
    • 10332421 thumb
    • 10332422 thumb
    • 10332423 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 700

    284 EUR
    302 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (8 bud)
    411 jan 15:062700SEK
    2A11 jan 15:062550SEK
    2A 6 jan 13:332300SEK
    Bevakning på 1 500 SEK uppnåddes