SPEGEL
Troligen Danmark 1800-talets andra hälft.

Mahognyfanerad. Rak form, skuret krön. Höjd 125, bredd 50 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre dekorbortfall. Anlupen. Fanerskador.

Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10333074 bukobject
    • 10333074 thumb
    • 10333075 thumb
    • 10333076 thumb
    • 10333077 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300

    31 EUR
    33 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    1 5 jan 16:53300SEK