BOK
2 vol. F.A. Smitt, "Skandinaviens Fiskar", Stockholm, andra upplagan, 1892-95.

Endast textdelen. Utgivna av P.A. Norstedt & Söner Förlag, Stockholm.
Numrerade 0947.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej genomgången.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L23
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10337244 bukobject
    • 10337244 thumb
    • 10337243 thumb
    • 10337246 thumb
    • 10337245 thumb
    • 10337247 thumb
    • 10337248 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 9 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    600

    63 EUR
    67 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 650 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    318 jan 08:30600SEK
    2A18 jan 08:30550SEK
    216 jan 19:11500SEK