BOK
2 vol. F.A. Smitt, "Skandinaviens Fiskar", Stockholm, andra upplagan, 1892-95.

Endast textdelen. Utgivna av P.A. Norstedt & Söner Förlag, Stockholm.
Numrerade 0947.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej genomgången.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10337244 bukobject
    • 10337244 thumb
    • 10337243 thumb
    • 10337246 thumb
    • 10337245 thumb
    • 10337247 thumb
    • 10337248 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 400

    252 EUR
    267 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (20 bud)
    3A19 jan 14:062400SEK
    419 jan 14:062200SEK
    3A19 jan 14:031900SEK