MÄRKLIN, 3 lok samt 8 vagnar skala H0, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Bestående av bland annat ellok RSM 800, ellok 884, ellok CE 800, tankvagn, timmervagn, passagerarvagnar med mera. Längd 8-17 cm. Diverse räls, transformator samt och hus samt andra tillbehör medföljer.

Slitage. Ej funktionstestad. Smärre skador.

Utropspris
3 000 SEK