SERVISDELAR, 17st, "Pyro Brun", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

"Pyro Brun", omelettfat modell nr 32, omelettfat modell nr 33, gratineringsfat modell nr 45, pastejformar modell nr 25 3st, omelettfat modell nr 38, omelettfat modell nr 39 4st, omelettfat modell nr 40, form modell nr 143, brödfat modell nr 170, djup tallrik modell nr 353, flat tallrik modell nr 2, pastejform modell nr 19.

Slitage. Repor. Smärre missfärgningar. Smärre nagg.

Utropspris
1 200 SEK