URNA
Flintgods, 1900-talets första hälft.

Ljus glasyr med polykrom dekor av drakar, fjärilar och växter. Höjd 66 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Krackelyr. Sprickor. Lagningar. Missfärgningar. Avslag.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10334599 bukobject
    • 10334599 thumb
    • 10334600 thumb
    • 10334616 thumb
    • 10334601 thumb
    • 10334604 thumb
    • 10334605 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    57

    EUR
    539 SEK
    60 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (8 bud)
    2 9 jan 16:0357EUR
    3 9 jan 10:3252EUR
    2A 9 jan 10:3247EUR