"Glöm ej Köpa hem". Lackerad plåt. Inköpstavla för olika husgeråd med vikbara pilar. Längd 35,5 cm.
Omfattande slitage. Anlupen. Bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10