BEN AF SCHULTEN, vägglampa, modell BS912, Valaisinpaja, 1900-talets slut.
Vit metall, justerbar skärm. Bär tillverkarens etikett. Längd 37 cm, djup 17 cm, höjd 16 cm.
Ställvis slitage och märken. Ej funktionstestad.