SLAGLÅS SAMT LUNTLÅSGEVÄR

1800-talets mitt.

Total längd 103 cm.

Konditionsrapport

Märkbara skador och defekter. Ej funktionstestad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10336392 bukobject
    • 10336392 thumb
    • 10336389 thumb
    • 10336390 thumb
    • 10336391 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    110
    EUR
    1 060 SEK
    118 USD

    Budhistorik (18 bud)
    514 jan 18:16110EUR
    6A14 jan 18:13100EUR
    514 jan 18:13100EUR