SLAGLÅS SAMT LUNTLÅSGEVÄR
1800-talets mitt.

Total längd 103 cm.

Konditionsrapport

Märkbara skador och defekter. Ej funktionstestad.

Följerätt
Nej

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10336392 bukobject
    • 10336392 thumb
    • 10336389 thumb
    • 10336390 thumb
    • 10336391 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    110

    EUR
    1 045 SEK
    117 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (18 bud)
    514 jan 18:16110EUR
    6A14 jan 18:13100EUR
    514 jan 18:13100EUR