REKLAMSKYLTAR MED BELYSNING

" 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

"Roamer Swiss made" Längd 44 cm. Höjd 18,5 cm.
Ljuslåda, dubbelsidig, Längd 50 cm. Höjd 70 cm. Djup 17 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10336118 bukobject
    • 10336118 thumb
    • 10336120 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    47 EUR
    50 USD

    Budhistorik (4 bud)
    313 jan 11:41450SEK
    1A13 jan 11:28400SEK
    213 jan 11:28350SEK