REKLAMSKYLTAR MED BELYSNING. " 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

"Roamer Swiss made" Längd 44 cm. Höjd 18,5 cm.
Ljuslåda, dubbelsidig, Längd 50 cm. Höjd 70 cm. Djup 17 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

366. Ulf Wahlberg, "Sun Valley".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK