SERVIS, 54 delar, glas, Johansfors, etikettmärkt.

12 rödvinglas (h 19,5 cm), 12 vitvinsglas (h 18), 12 starkvinsglas, 6 ölglas, 12 selterglas. Randdekor.

Bruksslitage. Ett selterglas med obetydlig kantnagg.

Utropspris
1 500 SEK