SERVISDELAR, 20 st, "Pyro Brun", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

"Pyro Brun", kastrull med lock modell nr 77, kastrull med lock modell nr 76, smörkruka modell nr 129, kastrull modell nr 61, köksburk havregryn modell nr 91, smörpanna med fat modell nr 49 2st, krystadform modell nr 73 6st, lock modell nr 60, lock modell nr 61, kryddburkar modell nr 92, omelettfat modell nr 36, tallrik modell nr 155, såskopp modell nr 149.

Slitage, repor. Missfärgningar, krackeleringar. Nagg.

Utropspris
1 200 SEK