INGER WEICHSELBAUMER

Ett par, skulpturer, signerade.

Keramik. Man och kvinna. Höjd 62-64 cm.

Konditionsrapport

Smärre fläckar och ytslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10336642 bukobject
    • 10336642 thumb
    • 10336643 thumb
    • 10336638 thumb
    • 10336640 thumb
    • 10336641 thumb
    • 10336644 thumb
    • 10336645 thumb
    • 10336639 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 475
    152 EUR
    164 USD

    Budhistorik (20 bud)
    913 jan 11:301475SEK
    7A13 jan 11:231375SEK
    813 jan 11:231310SEK