JOSEP BAQUÉS, färglitografier med reliefprägling, 2 st, signerade Baqués och numrerade 48/300 resp 59/300 med blyerts.
"Melissa" och "Tilia". Bildmått vardera 20,5 x 31 cm.
Ej examinerade ur ram. Obetydligt gulnade.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK