FÅTÖLJER, ett par, Gustaviansk stil, "Gripsholmsmodell", 2000-tal

Stomme av bonat lövträ. Lösa plymåer i rygg och sits. Klädda armlän. Olika klädsel. Sitthöjd ca 45 cm

Slitage. Smärre fläckar. Mindre skador. Skrapmärken.

Utropspris
3 000 SEK