CARL MALMSTEN
Soffa, "Rund Samsas", 1900-talets mitt.

Svängd form, fast stoppad klädsel, djuphäftad rygg. Längd ca 195 cm, sitthöjd 45 cm, totalhöjd 86 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar, märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T12
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10343824 bukobject
    • 10343824 thumb
    • 10343822 thumb
    • 10343823 thumb
    • 10343825 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 18 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    3 400

    357 EUR
    380 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    416 jan 00:063400SEK
    315 jan 00:003200SEK
    211 jan 23:313000SEK
    Bevakning på 3 000 SEK uppnåddes