GOLVLAMPA

1900-talets mitt.

Lackerad stomme. Tre ljusarmar. Ställbara skärmar. Höjd ca 140 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10342692 bukobject
    • 10342692 thumb
    • 10342688 thumb
    • 10342689 thumb
    • 10342690 thumb
    • 10342691 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    165 EUR
    178 USD

    Budhistorik (13 bud)
    522 jan 14:571600SEK
    4A22 jan 13:501500SEK
    622 jan 13:501400SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes