GOLVLAMPA
1900-talets mitt.

Lackerad stomme. Tre ljusarmar. Ställbara skärmar. Höjd ca 140 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10342692 bukobject
    • 10342692 thumb
    • 10342688 thumb
    • 10342689 thumb
    • 10342690 thumb
    • 10342691 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 3 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    950

    99 EUR
    106 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    4A17 jan 08:01950SEK
    317 jan 08:01900SEK
    416 jan 23:02850SEK
    Bevakning på 800 SEK uppnåddes