JOAKIM ALLGULANDER, "Trust me" mixed media, plastic and neon, signerad och numrerad 1/5.
48x17 cm.
Förlagan till verket utgör omslaget till boken: Allgulander, Joakim, selected works, 2013, vilken släpptes i samband med utställningen "To conquer a universe",Gotlands konstmuseum. (ISBN: 978-91-637-3418-2).