Allmoge
873663

SKRIVPULPET, 1700-tal.

SKRIVPULPET, 1700-tal.

Obehandlad furu. Inredning med tre lådor, varav två med otydlig text. Etikett på luckans insida. Lös list medföljer. Längd ca 100 cm, bredd 69 cm. Höjd 36 cm.

Bottenplanka saknas, skador och slitage.

Utropspris
200 EUR