CLAESSON KOIVISTO RUNE
Soffa, "Float", Offecct, 2000-tal.

Tvåsitssoffa med löstagbar klädsel. Helstoppad. Sarg klädd med guldförgard metall. Etikettmärkt. Längd 160 cm. Sitthöjd 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar. Noppor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T6
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10343739 bukobject
    • 10343739 thumb
    • 10343740 thumb
    • 10343744 thumb
    • 10343747 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 4 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    450

    47 EUR
    50 USD

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    212 jan 08:27450SEK
    112 jan 01:09400SEK