VITRINSKÅP

1920/30-tal.

Målat. Dubbeldörrad med spröjsade vitriner. Svängda ben. Invändigt flyttbara hyllplan av glas. Bredd 113, djup 38, höjd 177 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Färgbortfall. Smärre fläckar. Krackelyr.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10343898 bukobject
    • 10343898 thumb
    • 10343899 thumb
    • 10343900 thumb
    • 10343901 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    6 425
    666 EUR
    715 USD

    Budhistorik (26 bud)
    922 jan 14:536425SEK
    822 jan 14:536225SEK
    9A22 jan 14:526025SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes