Målat. Dubbeldörrad med spröjsade vitriner. Svängda ben. Invändigt flyttbara hyllplan av glas. Bredd 113, djup 38, höjd 177 cm. Nyckel finns.
Slitage. Senare målning. Färgbortfall. Smärre fläckar. Krackelyr.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10