VITRINSKÅP
1920/30-tal.

Målat. Dubbeldörrad med spröjsade vitriner. Svängda ben. Invändigt flyttbara hyllplan av glas. Bredd 113, djup 38, höjd 177 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Färgbortfall. Smärre fläckar. Krackelyr.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10343898 bukobject
    • 10343898 thumb
    • 10343899 thumb
    • 10343900 thumb
    • 10343901 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 4 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 200

    231 EUR
    246 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (13 bud)
    6A17 jan 23:032200SEK
    717 jan 23:032000SEK
    6A17 jan 23:021900SEK
    Bevakning på 1 500 SEK uppnåddes