Design
873743

Paul Klee

(Schweiz, 1879-1940)
Paul Klee
(Schweiz, 1879-1940)

PAUL KLEE, MATTA, Ege Art Line, Danmark 1900-talets slut. Ca 203x138 cm.

Efter ett konstverk av Paul Klee ”Florentinisches villenviertel” , 1926. Design #80535. Maskintillverkad. Etikettmärkt.

Ställvis slitage. Smärre risp.

Utropspris
400 EUR