PAUL KLEE, MATTA, Ege Art Line, Danmark 1900-talets slut. Ca 203x138 cm.
Efter ett konstverk av Paul Klee ”Florentinisches villenviertel” , 1926. Design #80535. Maskintillverkad. Etikettmärkt.
Ställvis slitage. Smärre risp.