BÄNK
1900-talets andra hälft.

Skiva av sten. Tredelad benställning av teak. Längd 113, bredd 29, höjd 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Senare skiva.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10342277 bukobject
    • 10342277 thumb
    • 10342270 thumb
    • 10342273 thumb
    • 10342274 thumb
    • 10342276 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    4 300

    454 EUR
    483 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (21 bud)
    1022 jan 10:334300SEK
    8A21 jan 23:264100SEK
    921 jan 23:264002SEK
    Bevakning på 800 SEK uppnåddes