BÄNK
1900-talets andra hälft.

Skiva av sten. Tredelad benställning av teak. Längd 113, bredd 29, höjd 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Senare skiva.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J5
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10342277 bukobject
    • 10342277 thumb
    • 10342270 thumb
    • 10342273 thumb
    • 10342274 thumb
    • 10342276 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 23 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    3 701

    389 EUR
    414 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 901 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (18 bud)
    819 jan 12:453701SEK
    7A19 jan 12:453501SEK
    719 jan 12:303400SEK
    Bevakning på 800 SEK uppnåddes