BÄNK

1900-talets andra hälft.

Skiva av sten. Tredelad benställning av teak. Längd 113, bredd 29, höjd 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Senare skiva.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10342277 bukobject
    • 10342277 thumb
    • 10342270 thumb
    • 10342273 thumb
    • 10342274 thumb
    • 10342276 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    4 300
    451 EUR
    487 USD

    Budhistorik (21 bud)
    1022 jan 10:334300SEK
    8A21 jan 23:264100SEK
    921 jan 23:264002SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes