SERVERINGSVAGN, omkring 1900-talets mitt.

Grålackerad. Lös bricka samt underliggande hylla. Svängbart hjulpar på ena kortsidan.

Ställvis omfattande slitage. Ett hjulpar med torkad gummering.

Utropspris
1 500 SEK