OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st sidenbroderier, signerade A C Noreljus, 1800-tal.

Landskap. Bildstorlek ca 12 x 18 respektive 12 x 18,5 cm.

Mindre skador. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

107. Piaget, ca 1975.
Utropspris
35 000 - 45 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK