MASTERS OF THE UNIVERSE, 38 delar, Mattel, 1980-tal.

Bestående av bland annat Castle Greyskull, Snake Mountain, Fright Zone, Battle cat samt 26 stycken figurer med en mängd tillbehör. Höjd ca 10-50 cm.

Skador. Slitage. Flertal delar och tillbehör saknas, ej kompletta.

Utropspris
3 000 SEK